Bazový sirup a černicový topping

Bazový sirup a černicový topping

Bazový sirup a černicový topping 1920 1440 GREEN EDEN

Mimoriadne plodný predĺžený (aspoň pre niektorých) víkend sa odzrkadlil aj na stave zásob v mojej „bylinkárni“. Konečne môžem opäť zaradiť do ponuky obľúbený bazový sirup z plodov (minulý rok ma v zbere predbehla „operená konkurencia“). Černicová sezóna je už tiež v plnom prúde. Ak by ste chceli využiť príjemné neskoro-letné počasie na oddych spojený s vlastnoručným zberom týchto chutných a zdravých lesných plodov, ste vítaní. V prípade, že netúžite absolvovať prírodnú akupunktúru spojenú s určitou stratou vlastnej krvi a následným „lookom“ bojovníka s mačkovitými šelmami, je k dispozícii „limitovaná edícia“ černicového toppingu (zloženie: černicová šťava, trstinový cukor).

Tinktury a sirup
Daniela Vargova
Daniela Vargova
Je to nádherné miesto s prekrásnou prírodou, kde sa často vraciame, aby sme spomalili a zabudli na stres a starosti. Naše deti to tu miluju a chcu tu byt kedykolvek je to mozne.
Jana Surovcekova
Jana Surovcekova
Chatka pri jazierku, uzasny detox a relax v krasnej prirode
Gabriela Janková
Gabriela Janková
Boli sme ubytovaní v domčeku pri rybníku. Okrem nádherného a pokojného prostredia objekt patrí aj veľmi príjemným a srdečným ľuďom. Cenu vnímam ako ľudovú. Dostupnú každému, kto sa potrebuje ocitnúť v tichu a pokojnom prostredí. Vodná nádrž Ružiná, zámok Halič a iné turistické miesta sú v blízkom okolí. Ale vystačíte si aj s prechádzkami v najbližšom okolí.
Ryszard Bednarz
Ryszard Bednarz
Uzsany pristup a zazitek na dlouho. Skveli konici vsem doporucujeme.
Maciej Zajączkowski
Maciej Zajączkowski
Spędziłem przejazdem jedną noc. Przemili i troskliwi gospodarze, zadbane zwierzęta, koty,psy, kury, krowy i oczywiście piękne konie. Miejsce z przepięknym klimatem i historią. Polecam
Jaroslav Čáp
Jaroslav Čáp
Krasne miesto 👍
Janko Blaho
Janko Blaho
Rodinná farma, veľmi priateľskí majitelia.