Domček pri jazierku

Domček pri jazierku

Domček pri jazierku 1254 1672 GREEN EDEN

Chcete si s deťmi užiť posledné prázdninové dni v lone prírody? Od 25.8. je Vám k dispozícii útulný domček pri jazierku🏡, množstvo priateľských (niekedy až príliš 😃) domácich zvieratiek 🐹🐱🐮🐷🐴🐔🐓🐰🐑🐐 a pri troche šťastia sa Vám prídu ukázať aj nejaké divé (🦌🐇🦡🦔…). A keďže už konečne 🙏 napršalo možno budú aj 🍄 (ikonu s dubákom som nenašla 🤷‍♀️).

Daniela Vargova
Daniela Vargova
Je to nádherné miesto s prekrásnou prírodou, kde sa často vraciame, aby sme spomalili a zabudli na stres a starosti. Naše deti to tu miluju a chcu tu byt kedykolvek je to mozne.
Jana Surovcekova
Jana Surovcekova
Chatka pri jazierku, uzasny detox a relax v krasnej prirode
Gabriela Janková
Gabriela Janková
Boli sme ubytovaní v domčeku pri rybníku. Okrem nádherného a pokojného prostredia objekt patrí aj veľmi príjemným a srdečným ľuďom. Cenu vnímam ako ľudovú. Dostupnú každému, kto sa potrebuje ocitnúť v tichu a pokojnom prostredí. Vodná nádrž Ružiná, zámok Halič a iné turistické miesta sú v blízkom okolí. Ale vystačíte si aj s prechádzkami v najbližšom okolí.
Ryszard Bednarz
Ryszard Bednarz
Uzsany pristup a zazitek na dlouho. Skveli konici vsem doporucujeme.
Maciej Zajączkowski
Maciej Zajączkowski
Spędziłem przejazdem jedną noc. Przemili i troskliwi gospodarze, zadbane zwierzęta, koty,psy, kury, krowy i oczywiście piękne konie. Miejsce z przepięknym klimatem i historią. Polecam
Jaroslav Čáp
Jaroslav Čáp
Krasne miesto 👍
Janko Blaho
Janko Blaho
Rodinná farma, veľmi priateľskí majitelia.